Wyszukiwarka:

2015

Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych na 2015r.

 UWAGA! 

 Od września 2015 roku następuje zmiana kalendarza dla segregacji workowej.

 Pozostałe terminy i zasady odbioru odpadów nie ulegają zmianie. 

 Poniżej aktualne kalendarze odbioru odpadów komunalnych z podziałem na poszczególne wsie na okres wrzesień-grudzień 2015r.: 

1. Bałdoń

2. Biała

3. Borek

4. Godziesze Małe

5. Godziesze Wielkie

6. Godzieszki

7. Józefów

8. Kakawa-Kolonia

9. Kąpie

10. Końska Wieś

11. Krzemionka

12. Nowa Kakawa

13.  Rafałów

14.  Saczyn

15.  Skrzatki

16.  Stara Kakawa

17.  Stobno

18.  Stobno Siódme

19.  Takomyśle

20.  Wola Droszewska

21.  Wolica

22.   Zadowice   Uwaga!!   Zmiana harmonogramu od października 2015r

23.  Zajączki Bankowe

24.  Żydów   

 Nieruchomości niezamieszkałe

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

            Odbiór odpadów komunalnych z terenu Gminy Godziesze Wielkie odbywał się będzie podobnie jak w poprzednim roku tj. zgodnie z terminami i zasadami ujętymi w poniżej zamieszczonych harmonogramach. 

            Z uwagi jednak na oczekiwania mieszkańców ujednolicono częstotliwości wywozu odpadów selektywnie zbieranych tj. odbiór szkła i opakowań ze szkła odbywał się będzie co miesiąc. Ponadto zmieniona została godzina wystawienia pojemników i worków z odpadami, w dniu odbioru, na godz. 6:00.  

Harmonogramy odbioru zmieszanych i segregowanych odpadów komunalnych z podziałem na poszczególne wsie na okres styczeń-sierpień 2015:

1.    Bałdoń

2.    Biała

3.    Borek

4.    Godziesze Małe

5.    Godziesze Wielkie

6.    Godzieszki

7.    Józefów

8.    Kakawa-Kolonia

9.    Kąpie

10.  Końska Wieś

11.  Krzemionka

12.  Nowa Kakawa

13.  Rafałów

14.  Saczyn

15.  Skrzatki

16.  Stara Kakawa

17.  Stobno

18.  Stobno - nr posesji 71 i 72

19.  Stobno - nr posesji 75

20.  Stobno Siódme

21.  Stobno Siódme- nr posesji 34, 34a, 36

22.  Takomyśle

23.  Wola Droszewska

24.  Wolica

25.  Wolica 108, 108a, 109C

26.  Zadowice

27.  Zajączki Bankowe

28.  Żydów  

         Nieruchomości niezamieszkałe